PODZIEL SIĘ

Kiedy firma dojrzała do promocji zaczyna szukać nowoczesnych rozwiązań marketingowych, zwraca się do domów produkcyjnych.

Better Story Studio w swoim studio animacji kreuje animowaną rzeczywistość. Oferują wszystko co związane jest z produkcją animacji, jak reklamy animowane czy animacje biznesowe.

Animacja reklamowa z pasją

Poprzez explainer video pomagają klientom w promowaniu biznesów oraz prezentowaniu marek czy usług swoim partnerom. Explainer Video jest doskonałym narzędziem marketingowym, ponieważ może być używane również w prezentacji off line, a nie tylko na stronach internetowych.
Produkcja animacji to niełatwy proces, jednak dla Better Story Studio tworzenie animacji reklamowych i sama produkcja animacji to cel nadrzędny. Reklamy animowane to pasja całego zespołu, dlatego w tej konkretnej specjalizacji rozwijają się bezustannie.

Dla Better Story Studio komunikacja jest kluczem do sukcesu. Dlaczego? Poznanie klienta to nie tylko zaspokojenie ciekawości na jego temat, ale przede wszystkim poznanie jego wizji. Każdy klient ma w głowie jakiś obraz animacji 2d. Rezultatem połączenia wizji klienta i profesjonalizmu domu produkcyjnego jest doskonała animacja reklamowa, czy typowa animacja biznesowa tworzona w najlepszym studio animacji.
Zadaniem zespołu Better Story Studio jest przejście z klientem przez cały proces krok po kroku. Zaproponowanie oryginalnego i unikalnego konceptu, który będzie spełniał założone cele.

Z różnych rodzajów przekazu wybierają i dopasowują jak najlepiej do potrzeb klienta, by połączyć go w jednym produkcie.

Explainer video oferowany przez nich doskonale służy do promocji start-up’ów lub przedstawianiu biznesu potencjalnym odbiorcom czy partnerom.

pozycjonowanie stron katowice