PODZIEL SIĘ

Bilboardy jako podstawa klasycznej koncepcji marketingowej przedsiębiorstw

Prowadząc własne przedsiębiorstwo, lub będąc w jego dziale marketingu kładzie się uwagę na takie rzeczy jak zwrócenie uwagi potencjalnego klienta i przyciągnięcie go chwytliwym hasłem, w tym celu stosuje się bilboardy. Występują one w różnych rozmiarach takich jak 6×3 m, 12x3m i 12x4m jednak to sposób ich wykonania i estetyka są bardzo ważne dla sukcesu każdej kampanii marketingowej. Aby uzyskać najlepszego rodzaju efekt trzeba skupić się na rozwiązaniach proponowanych przez liderów na danym rynku. Drukarniafortuny.pl to jedna z drukarni internetowych zajmująca się produkcją bilboardów, citylightów bannerów i wielu innych materiałów promocyjnych. Zaletą drukarni fortuny są przede wszystkim konkurencyjne ceny, doskonała jakość, nie szablonowość w rodzajach produktów i zamówień. Realizacja dużych bilboardów zaczyna się już od 1 sztuki, co daje możliwość nowym klientom skorzystania z druku naszej drukarni bez angażowania dużych środków finansowych.

Czym się zajmujemy?

Drukarnia fortuny zajmuje się produkcją szeroko pojętych materiałów reklamowych od wspomnianych wcześniej bilboardów, przez wizytówki, stojaki, Citylighty, banery, ścianki popup, teczki ofertowe. W swoim asortymencie mamy do dyspozycji wiele produktów drukarskich identyfikujących firmę jak katalogi klejone, folie samochodowe, siatki mesh i zaproszenia. Jako drukarnia zajmujemy się profesjonalną obsługą naszych klientów od przeszło 10 lat i posiadamy specjalistyczny sprzęt aby zapewnić jak najwyższą jakość naszych produktów. Stawiamy przede wszystkim na przyjazną i ekspresową obsługę naszych klientów, dlatego większość informacji o produkcie udostępniliśmy w naszym sklepie w sposób przejrzysty i intuicyjny.

Złożenie oferty i moment wyceny

Zwykle jeżeli liczymy na rabat, ze względu na większą ilość zamawianego towaru musimy czekać sporo czasu zanim otrzymamy odpowiedź jednak nasza firma zapewni wycenę w zaledwie jedną minutę. Dla stałych klientów przygotowaliśmy najbardziej korzystne rabaty na rynku, które mogą nawet dochodzić do 25% zniżki. Nie muszą się Państwo martwić o ewentualne błędy ponieważ nasz system sprawdzania nadesłanych pilków pozwala wyeliminować błędy jeszcze przed rozpoczęciem realizacji zlecenia.

pozycjonowanie stron katowice