PODZIEL SIĘ

O aplikacjach dedykowanych dla biznesu zrobiło się głośno kilka lat temu, kiedy okazało się, że mogą one znacznie ułatwić codzienną pracę pracowników. Ten rodzaj ułatwienia masowo zaczął być zamawiany do firm średnich i dużych, jako alternatywa dla klasycznego komputera. Oczywiście aplikacje nie są wstanie zapewnić takiego komfortu pracy i wachlarza możliwości jak klasyczny komputer i jego możliwości, jednak w przypadku pracowników terenowych sporo ułatwiają, zarówno osobie zatrudnionej, jak i przełożonemu.

Zamawiamy aplikację dla swojej firmy!

Szukając doświadczonego wykonawcy aplikacji szukajmy przede wszystkim wśród profesjonalnych firm IT. Tworzenie aplikacji to dzisiaj norma, a firmy je tworzące prześcigają się w pomysłach, jak skutecznie przyciągnąć klienta. Tworzenie aplikacji rozpoczyna się faktycznie od długiej rozmowy z klientem oraz od spotkania z jego pracownikami. Wydelegowani specjaliści IT muszą poznać specyfikę pracy oraz problemy, z którymi na co dzień stykają się osoby zatrudnione. Konieczne jest także ustalenie jakie funkcje będzie musiała posiadać aplikacja. Jeśli klient nie orientuje się w możliwościach tego rozwiązania przedstawiciele wykonawcy zaproponują mu najlepsze rozwiązania, dopasowane do jego oczekiwań. Kolejno do pracy przystępują liczni informatycy i programiści.

Jak testowany jest finalny produkt?

Przed oddawaniem aplikacji w ręce użytkownika konieczne jest przetestowanie aplikacji na kilkunastu poziomach. Sprawdzane jest jej usability, kolejno zaś stabilność systemu podczas przeciążenia. Dopiero wtedy produkt może zostać oddany zamawiającemu. W trakcie kolejnych miesięcy klient może liczyć na pomoc twórców aplikacji. Aplikacje tworzone są w języku polskim oraz angielskim.

Sprawdź ofertę konsultantów technologicznych http://sidgroup.pl

pozycjonowanie stron katowice