PODZIEL SIĘ

Tradycyjne metody depilacji, jak maszynki, depilatory czy gorący wosk coraz częściej ustępują miejsca nowoczesnej metodzie depilacji laserowej. Szybkość, wygoda i trwałość to tylko nieliczne jej atuty. Dodatkową zaletą jest również brak podrażnień skóry nawet w tak delikatnych miejscach jak wąsik czy okolice bikini. A wszystko to za sprawą najnowszej na rynku technologii.

Technologia

Profesjonale gabinety kosmetyczne, jak na przykład Skinline, wykorzystują laser VECTUS, stworzony przez firmę Polmar. Posiada on wiele nowoczesnych rozwiązań, które gwarantują nie tylko skuteczność działania i zadowolenie klienta, ale przede wszystkim dbają o bezpieczeństwo podczas zabiegu. Długość wiązki lasera to 810nm – jest ona bardzo skuteczna, gdyż wykazuje największą absorpcję przez melaninę.

Skintel

To czytnik, który przykłada się do skóry pacjenta przed zabiegiem, aby dokonać analizy fototypu skóry. Czytnik określa poziom aktywnej melaniny w skórze, dzięki czemu specjalista od depilacji laserowej jest w stanie dopasować odpowiednie parametry, a tym samym wykluczyć ryzyko poparzenia skóry. Ponieważ zabiegi wykonywane są w seriach, co kilka miesięcy, poziom melaniny mierzony jest za każdym razem.

Advanced Contact Cooling

Laser VECTUS, wykorzystywany przez Skinline, wyposażony jest w zaawansowany system chłodzenia wbudowany w głowicę z szafirowego szkła. Sprawia to, że zmniejsza się odczucie rozgrzania skóry zarówno przed i po, jak też w trakcie zabiegu. System zwiększa przy tym poczucie bezpieczeństwa, minimalizując odczucie bólu i ryzyko poparzenia.

Profil wiązki i szerokość pulsu

Impuls światła jest jednolity na całej powierzchni głowicy, dzięki czemu nie ma różnicy w emisji mocy między impulsami. Sprawia to, że włosy usuwane są równomiernie.

Artykuł napisany we współpracy z http://skinline.com.pl

pozycjonowanie stron katowice