PODZIEL SIĘ

 

Jesteś właścicielem nowego mieszkania i właśnie je urządzasz? Stoisz przed wyborem akcesoriów i nie wiesz na co się zdecydować? Marzy ci się aranżacja wnętrza, która będzie oryginalna i zachwycająca? Dobrym pomysłem jest kupno dywanu, który nie tylko ociepli pomieszczenie, ale też nada mu niepowtarzalny charakter. Bogata oferta, widoczna np. w sklepie Carpet For You sprawia, że można wybrać coś, co sprosta naszym oczekiwaniom. A zatem – dywan winylowy czy shaggy?

Dywan winylowy

Jest niezwykle wytrzymały i odporny zarówno na wilgoć, jak i zarysowania oraz wysokie temperatury. Jest też łatwy w czyszczeniu – wystarczy mop lub mokra szmatka, by przywrócić jego blask. Dywan winylowy to rozwiązanie idealne do miejsc szczególnie narażonych na zabrudzenia, jak przedpokój, jadalnia, kuchnia czy dziecięcy pokój. Klasyczne kobierce w takich miejscach nie sprawdziłyby się tak dobrze.  Winylowy model jest również doskonałym rozwiązaniem dla alergików – roztocza i inne drobnoustroje nie mają możliwości wnikać w jego struktury oraz dla posiadaczy psów i kotów.

 

Dywan shaggy

Z uwagi na swoją strukturę w postaci długich i gęstych nitek często nazywany jest włochaczem. I chociaż modele te nie są nowością, bo znane i popularne są już od kilku lat, to jednak wciąż są chętnie wybierane są przez klientów. Dywany shaggy doskonale sprawdzają się bowiem w rożnych miejscach w domu. W salonie pełnią rolę dekoracyjną. Z kolei w sypialni miło jest stąpać po nich bosymi stopami tuż po wyjściu z łóżka. Większość modeli dywanów z długim włosiem, dostępnych na www.carpetforyou.pl jest wytwarzana z włókien sztucznych, z polipropylenu, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, aby prać je w środkach chemicznych. Można robić to samodzielnie w domu, ale też można oddać dywan do czyszczenia, korzystając z usług pralni chemicznej lub ekologicznej.

 

pozycjonowanie stron katowice