PODZIEL SIĘ

Prowadzisz własny biznes i zastanawiasz się jakiej marce samochodów bez wahania możesz zaufać? Jakie pojazdy wybrać dla siebie i swoich pracowników? Które rzeczywiście cechują się wysoką jakością, cieszą uznaniem wśród ekspertów, a także są ekonomiczne i przyjazne dla środowiska? Samochody Ford to gwarancja najlepszych aut służbowych.

Ford – tradycja i innowacyjność

Od początku istnienia koncernu motoryzacyjnego, czyli od 1903 roku marka Ford stanowi symbol inteligentnych rozwiązań, innowacyjnych technologii oraz praktycznych samochodów w atrakcyjnej cenie. Przeszło 110 lat tradycji doprowadziło firmę do projektowania i produkcji pojazdów najwyższej jakości.

Obsługa i doradztwo

Ford Motor Company dodatkowo zyskuje na tym, że przykłada szczególną wagę do poszanowania czasu swoich klientów. Na każdym etapie stara się sprostać oczekiwaniom i wymaganiom wszystkich kierowców, pomagając im w podejmowaniu kluczowych decyzji. To dlatego kierownictwo Forda ustanawia takie miejsca jak wyspecjalizowane działy floty na terenie całego kraju, punkty kierowane dla samochodów dostawczych, stanowiska Działu Serwisu dla firm oraz działy obsługi kluczowych klientów Ford Polska. Tym samym zapewnia profesjonalne doradztwo podczas zakupów, programy gwarancyjne, dokładnie wyliczone koszty eksploatacji, odkup oraz wymianę samochodu na nowy poprzez program „Ford Używane”, pomoc drogową i holowanie do najbliższego serwisu Ford, naprawę, pojazdy zastępcze, a także autorski program zarządzania twoją flotą.

Nagrody i wyróżnienia

O tym, że samochody Ford to najwyższa klasa świadczą przyznane jej przez specjalistów w zakresie motoryzacji wyróżnienia i tytułu. Są to m.in.: wyróżnienie w kategorii „Samochody Flotowe Roku” w plebiscycie „Fleet Derby”, wyróżnienie dla samochodów dostawczych Ford w plebiscycie „Fleet Awards”, tytuł „Ford – firma przyjazna Managerom Floty” i „BSC – najlepszy program obsługi przedsprzedażowej”.

Artykuł napisany we współpracy z http://www.ursyncar.pl/

pozycjonowanie stron katowice