PODZIEL SIĘ

Orgazm – niby prosta sprawa, prawda? Wcale nie. Dlatego przedstawiamy Wam w tym artykule parę ciekawych faktów dotyczących orgazmu, o których może nawet nie mieliście pojęcia…

 

Parę „przerażających” faktów o łechtaczce.

 

Nadmierna wilgotność – wydaje się, że to raczej nie problem? Chodzi tutaj o zbyt szybkie podniecenie, zbyt duża wilgotność na początku, może sprawiać, że późniejsze igraszki, zwłaszcza te dłuższe to brak tarcia… Warto wtedy zastosować różnego rodzaju lubrykanty. Powinnaś również zastanowić się nad kulkami gejszy by odpowiednio wyćwiczyć mięśnie Kegla, które są niesamowicie ważne nie tylko po to, by zacisnąć swoją dziurkę na fiucie partnera, ale ćwiczenia te zapobiegną późniejszą przypadłość nietrzymania moczu, na które skarży się wiele starszych kobiet.

 

Wrażliwość łechtaczki – u większości kobiet, łechtaczka tuż po orgazmie staje się wrażliwa, co jednak wtedy, kiedy łechtaczka jest zbyt wrażliwa na dotyk jeszcze bez orgazmu? Jeśli pojawia się ból, to oczywiście należy udać się do lekarza. Jeśli chcemy zapobiegać wrażliwości, stosujmy lizanie łechtaczki, a nie jej dotykanie, dodatkowo można wybrać pozycje od tyłu – by łechtaczka nie była stymulowana.

 

Pochwica – brzmi przerażająco? Takie jest. Pochwica to stan, który powoduje mocne zacieśnienie pochwy i to do tego stopnia, że penetracja staje się bardzo bolesna a wręcz niemożliwa – nawet penetracja palcami ( w skrajnych przypadkach). Skąd taka przypadłość? Badania dowodzą, że zbytnie przemęczenie fizyczne a nawet psychiczne, może powodować pochwicę. Istnieje na szczęście wiele sposobów leczenia tej przypadłości i da się ją całkowicie wyleczyć.

 

Brak orgazmu… – to nie tak, że mężczyzna się „nie postarał, nie stanął na wysokości zadania, jest beznadziejnym kochankiem…”. Przyczyn braku orgazmu u kobiet jest wiele, począwszy od tych na tle fizycznym czy psychicznym, kończąc na braku gry wstępnej, albo zwyczajnym braku ochoty na seks.

 

Źródło: gej-porno.pl

pozycjonowanie stron katowice