PODZIEL SIĘ

Do banku głosów lektorskich zgłaszają się ci, którzy poszukują wyjątkowych głosów do swoich produkcji reklamowych, radiowych czy telewizyjnych, zapowiedzi telefonicznych. Nie od dziś wiadomo, że głos ma znaczenie, szczególnie głos lektorski.

Nawet w galeriach handlowych przemawiają do nas ciepłe głosy, zachęcając nas do właściwego ulokowania pieniędzy. Nie ma się co oszukiwać. Reklamy są po to, by przekonać nas do jakiejś usługi czy produkty. Nie ma w tym nic złego, szczególnie, że sami dokonujemy wyboru, a reklamy nas tylko wspierają w tym wyborze.

Baza głosów lektorskich jest szczególnym miejscem, w którym skupione są różne głosy o rozmaitych barwach, mówiące w wielu językach świata. Wszystko po to, by w profesjonalny sposób dotrzeć do jak największej ilości ludzi na całym świecie, krótko mówiąc do naszych klientów. Nie ma też konieczności samodzielnego podejmowania decyzji odnośnie wyboru głosu lektorskiego. Od tego są specjaliści, szczególnie, że znacznie skraca to czas realizacji.

Badania pokazują, iż jeśli chcemy być piękne i młode, najlepiej przemawiają do nas młode głosy kobiece, kiedy potrzebujemy ważnej porady słuchamy głosów dojrzałych, jak panowie wybierają samochód to kierują się tylko głosem nasyconym dużą ilością testosteronu. Dlaczego tak jest? Czysta psychologia. Nie mniej do odpowiednich grup reklam dopasowuje się unikalne głosy. Warto zaufać ekspertom w tej dziedzinie, bo klienci są bardzo przeczuleni na to, kto do nich mówi, szczególnie, że intuicyjnie szukają ekspertów i nierzadko kierują się podpowiedziami lektorów.

Czym wyróżnia się dobry bank głosów lektorskich?

Jeśli posiada w swojej bazie sprawdzone głosy, a ich barwy mają “dar przekonywania”, to można mówić że to już połowa sukcesu. Druga połowę stanowi fakt, że tych glosów jest na tyle dużo, że zawsze możemy znaleźć coś dla siebie, albo inaczej rzecz ujmując – dla naszych klientów. Dwadzieścia trzy języki świata to ogromna ilość klientów, każdy może poczuć się wyjątkowo, szczególnie kiedy poczuje, że reklama skierowana jest bezpośrednio do niego.

pozycjonowanie stron katowice