PODZIEL SIĘ

Każdy marzy o idealnej podłodze w swoim domu. Oczywiście podłogi różnią się znacznie między sobą pod względem jakości oraz cen. Jakie podłogi są najchętniej kupowane? Które z nich charakteryzują się największą trwałością? Na stronie  http://outlet-podlogi.pl/ znajdą Państwo szeroką gamę podłóg w różnych kolorach i najniższych cenach. 

Podłogi warstwowe

Podłogi wielowarstwowe to inaczej podłogi, które zostały wykonane z kilku warstw różnych gatunków drewna. Charakteryzują się trwałością, dobrym wyglądem i niską ceną. Taki rodzaj podłogi, zalecany jest przede wszystkim w domach o dużej wilgotności i stosunkowo niskiej temperaturze powietrza. Po położeniu tego rodzaju podłogi, domownicy od razu mogą po niej chodzić. Bez problemu można ustawiać na nich meble. Dodatkowo doskonale przewodzą ciepło. Jakie wyróżniamy zalety podłóg warstwowych?

  • Są niezwykle przyjemne w dotyku i wyglądają bardzo naturalnie,
  • Nie skrzypią,
  • Ich montaż jest niezwykle prosty,
  • Dzięki fabrycznemu wykończeniu nie wymagają cyklinowania,
  • Niska cena (http://outlet-podlogi.pl/).

Podłogi lite

 Podłogi lite to jedne z najchętniej kładzionych podłóg w polskich domach. Wykonane zostały z jednolitego fragmentu drewna. W większości z jesionu i dębu. Tego typu podłoga dostępna jest na http://outlet-podlogi.pl/ w wielu ciekawych wzorach oraz kolorach. Dodatkowo w niezwykle przystępnej cenie. Montaż tych podłóg jest bardzo prosty. Nie wymagane są tu szczególne umiejętności. Mogą być wielokrotnie cyklinowane, dzięki czemu po czasie mogą dostać nowe życie. Nie są zalecane jednak w przypadku ogrzewania podłogowego. Na  http://outlet-podlogi.pl/ znajdą Państwo szeroką gamę tanich podłóg wykonanych z tego rodzaju drewna. Lite drewno jest nie tylko trwałe, ale również fantastycznie prezentuje się w pomieszczeniach o różnym charakterze, czyli w domach o designie nowoczesnym oraz rustykalnym. Jakie są zalety podłóg litych?

  • Szybki montaż,
  • Możliwość wielokrotnego cyklinowania,
  • Naturalny wygląd,
  • Możliwość wybrania idealnego koloru spośród całej gamy kolorystycznej.
  • Niska cena (http://outlet-podlogi.pl/).

Podłogi dębowe

Drewno jest ponadczasowe. To jeden z najbardziej wymagających surowców. Warto zwrócić uwagę, że prezentuje się najszlachetniej. Zazwyczaj niektóre osoby zniechęcone są ceną tego rodzaju podłóg, jednak warto pamiętać, że na stronie http://outlet-podlogi.pl/ można znaleźć całą gamę podłóg dębowych w niezwykle korzystnych cenach. Podłogi dębowe są wytrzymałe. Charakteryzują się wręcz gigantyczną odpornością na wszelkie zniszczenia, czy zarysowania. Ponadto nadają całemu pomieszczeniu niezwykłego wyglądu. Dzięki procesowi cyklinowania ten rodzaj podłogi po kilku latach może zostać cyklinowany i zyskać nowy wygląd. Drewno wyśmienicie nadaje walory akustyczne całemu pomieszczeniu, dlatego rozmowa, czy słuchanie muzyki będzie niezwykle przyjemne.  

Jeżeli więc zastanawiasz się, gdzie można zakupić tanie podłogi, wejdź na http://outlet-podlogi.pl/

pozycjonowanie stron katowice