PODZIEL SIĘ

Kiedy zostajemy poinformowani o narodzinach dziecka w naszej rodzinie lub w gronie naszych bliskich najmowych pragniemy to jakoś uczcić. Podobnie jest w sytuacji, gdy dostajemy zaproszenie na uroczystość Chrztu Świętego. Chcemy, by nasz upominek był oryginalny, wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju. I tu naprzeciw wychodzi nam firma Hefra.

Łyżeczka „Bocianek”

W ofercie dostępnej na stronie internetowej https://hefra.pl można wybrać wiele prezentów. Począwszy od srebrnego smoczka, poprzez grzechotkę, aż po właśnie łyżeczkę „Bocianek”. Jest ona wykonana ze srebra próby 925 lub może być też dostępna w wersji platerowanej srebrem próby 999. Na rękojeści łyżeczki wytłoczono bociana – stąd też jej nazwa oraz zegar z dwoma odważnikami. Na zegarze można wygrawerować godzinę narodzin dziecka, natomiast na odważnikach wagę i wzrost dziecka. Dodatkowo na łyżeczce jest również miejsce na wygrawerowanie imienia dziecka i daty urodzenia. To ponadczasowy prezent, który może towarzyszyć obdarowanemu przez całą jego drogę życia. Ponadto według popularnej tradycji anglosaskiej taka łyżeczka przynosi dziecku pomyślność i szczęście w życiu.

Coś na inną okazję

Jeśli chcemy podarować coś szczególnego na inną okazję doskonałym pomysłem są srebrne sztućce, jakie rekomenduje Hefra. Spożywanie codziennych posiłków przy ich użyciu warto polecić przede wszystkim małym dzieciom, które mają dużą skłonności do infekcji bakteryjnych. Srebro wesprze ich system odporności, a gdy zajdzie taka potrzeba sprawnie pomoże zwalczyć infekcję. Na co dzień zaś srebrne sztućce będą działały profilaktycznie. Dodatkowo zestaw zapakować można w piękne ozdobne pudełko, do którego można wkleić blaszkę z wygrawerowaną dedykacją lub życzeniami. Całość z pewnością tworzyć będzie nie tylko praktyczny, ale również piękny podarunek.

pozycjonowanie stron katowice