PODZIEL SIĘ

Jeśli jesteś właścicielem piekarni lub prowadzisz własną kawiarnię, wiesz jak ważne są opakowania produktów, które sprzedajesz. Bardzo często zdarza się, że klienci kupują słodkości w prezencie i chcą, by opakowanie było zarówno efektowne jak i eleganckie. Innym natomiast zależy, by było praktyczne i gwarantowało bezpieczny transport zakupów do domu. Dzisiejsze bogactwo ofert pozwala na zaspokojenie potrzeb i jednych, i drugich klientów.

Opakowania na pieczywo

Idealnym rozwiązaniem do pakowania pieczywa są ekologiczne, torby papierowe. Zabezpieczają wypieki przed wyschnięciem, a dzięki przepuszczalności pary można włożyć do nich nawet gorące pieczywo. Te z okienkiem idealnie eksponują produkt, natomiast te z nadrukiem pełnią rolę reklamową. W ofercie dostępne są również torby i worki okolicznościowe – na Święta Bożego Narodzenia czy Święta Wielkanocne.

Opakowania cukiernicze

Torty, eklerki, muffinki, ciasta z kremem – niezwykle ważne jest ich opakowanie. Pełni ono nie tylko funkcję estetyczną, ale przede wszystkim praktyczną. Składane kartony z tektury chronią wypieki przed uszkodzeniem, a uchwyt ułatwia ich transportowanie. Z kolei eleganckie nadruki sprawiają, że opakowania nadają eleganckiej oprawy smakołykom znajdującym się w środku. Do pakowania drobnych ciasteczek polecane są kolorowe woreczki, a do pączków plastikowe opakowania o specjalnym kształcie.

Opakowania dla lodziarni

Kupując desery lodowe chcemy, aby podawane były w eleganckich i poręcznych opakowaniach. Dużą popularnością cieszą się nie tylko plastikowe pucharki, ale również kolorowe kubki, wykonane z nieprzemakalnego papieru. Pojemniki do serwowania oraz łopatki i łyżeczki są niezbędnym elementem wyposażenia każdej lodziarni.

Sprawdź ofertę firmy http://savpol.pl/ solidnego partnera w branży piekarniczej, cukierniczej, lodziarni oraz sektora hotelarsko- gastronomicznego.

pozycjonowanie stron katowice