PODZIEL SIĘ

Nie od dziś wiadomo, że to co pięknie wygląda smakuje jeszcze lepiej. Podobnie jest z łakociami. Czekając na szczególny moment, jakim jest dzień urodzin, jesteśmy ciekawi nie tylko prezentów, ale również pysznego tortu ze świeczkami. Jeszcze do niedawna zaskakiwały nas jedynie jego wymyślne smaki. Te z czekoladowymi lub orzechowymi masami oraz z bitą śmietaną i najróżniejszymi, także egzotycznymi, owocami. Natomiast dzisiaj zaskakują również ich kształty i dekoracje, które zmieniają urodzinowe ciasta w prawdziwe dzieła sztuki.

Co nas zaskakuje?

Wygląd samochodu lub rakiety kosmicznej? Piłkarskie boisko z zawodnikami? A może idealnie gładka powierzchnia z pięknymi kwiatami o różnej barwie lub tort ze zdjęciem jubilata? Tak – teraz to wszystko jest możliwe! Współczesny rynek cukierniczy gwarantuje szeroki wachlarz ofert pomocnych w przystrajaniu ciast okolicznościowych – na urodziny, komunie, chrzciny, śluby czy rocznice. Dostępne dekoracje wykonywane są z czekolady, plastycznego lukru, marcepanu czy dragantu. Idealnie tworzy się z nich różne figurki, kwiaty, tasiemki i litery. Popularne stały się również kolorowe opłatki, na których przedstawiane są postaci z kreskówek. Co więcej, istnieje możliwość stworzenia własnego projektu, na przykład z ulubionym zdjęciem osoby bliskiej.

Cukiernia czy domowe zacisze?

Wydawać się może, że tak precyzyjne dekorowanie tortów jest niemożliwe do wykonania w domu. Nic bardziej mylnego! Nie zawsze musisz korzystać jedynie z gotowych wyrobów w cukierniach. Zaopatrując się w odpowiednie przybory i składniki, możesz pokusić się o stworzenie własnych dekoracji. Nie tylko zyskasz uznanie rodziny i przyjaciół, ale też sprawisz sobie prawdziwą frajdę. I kto wie – może odkryjesz swoje nowe hobby?

Zobacz jakie dekoracje cukiernicze oferuje Ci sklep https://www.sklep.savpol.pl

pozycjonowanie stron katowice