PODZIEL SIĘ

Decydując się na emigrację i zamieszkanie za granicą często nie jesteśmy świadomi tego, że taka decyzja może całkowicie zmienić nasze życie. Dodatkowo sama przeprowadzka, poszukiwanie pracy i dogrywanie innych ważnych spraw sprawi, że narażeni będziemy na stres. Istotne są informacje, jak radzić sobie w kryzysowych sytuacjach, np. po wypadku w pracy.

Wypadki w pracy

Wypadki w miejscu pracy są najczęściej wynikiem zaniedbań oraz nieuważności samych pracowników. Jeśli ulegliśmy takiemu wypadkowi najważniejsze to zapewnienie sobie szybko pomocy – kierownik powinien wezwać lekarza. Warto także dopilnować, aby po jego pomocy została sporządzona odpowiednia notatka w księdze wypadków w pracy. Taki wpis pomoże nam uzyskać odszkodowanie!

Pomoc z zewnątrz!

Ubieganie się o odszkodowanie nie będzie trudnym zadaniem – prawo angielskie stoi po stronie pracowników. Wystarczy wypis z izby przyjęć, aby ubezpieczyciel uznał nasz wypadek i wypłacił odszkodowanie. Co jednak w przypadku osób zatrudnionych nielegalnie? Uzyskanie odszkodowania będzie znacznie trudniejsze, ale nie niemożliwe. Jeśli jesteśmy poszkodowani i nie mamy legalnego zatrudnienia warto poprosić o pomoc wyspecjalizowaną firmę, zajmująca się pomocą w dochodzeniu o odszkodowania zdrowotne.

Szukasz pomocy przy odzyskaniu odszkodowania za wypadek na terenie Anglii? Wejdź na http://wypadkianglia.co.uk

pozycjonowanie stron katowice