PODZIEL SIĘ

Jeśli jesteś projektantem mody, fryzjerem czy twórcą biżuterii wiesz, jak ważna jest reklama tego, co stworzyłeś. Promocja produktów jest nieodłącznym elementem zarówno sprzedaży, jak i rozpowszechnienia marki w kraju lub na świecie. Aby promocja była skuteczna, powinna odbywać się przy udziale w pełni zaangażowanych osób. Pomocne w tym stają się modelki i fotomodelki, które swoim profesjonalizmem zagwarantują udany pokaz czy reklamę.

Wiele możliwości współpracy

Piękne, wysokie, zgrabne modelki, o idealnych proporcjach, są najczęściej wynajmowane na organizowane pokazy mody. Chodząc po wybiegu, z pełnym zaangażowaniem, zaprezentują nowe kolekcje ubrań, bielizny, strojów kąpielowych czy dodatków w postaci np. torebek. Idealnie również sprawdzą się podczas fotorelacji z takiego wydarzenia lub na sesjach zdjęciowych, aby móc stworzyć później katalog reklamowy. Fotomodelki pomocne są w prezentowaniu wszelakiej biżuterii – kolczyków, pierścionków, bransolet czy naszyjników. Modelki o oryginalnych rysach twarzy i promiennej, gładkiej skórze pomagają wizażystom w prezentowaniu aktualnych trendów w makijażu. Natomiast te, które mogą pochwalić się zdrowymi, mocnymi włosami chętnie wynajmowane są na profesjonalne pokazy fryzjerskie. Fotomodelki znakomicie będą reklamować produkty zarówno w katalogach, na bilbordach, jak i w reklamach telewizyjnych.

Gdzie szukać profesjonalnej pomocy?

Praktycznie w każdym mieście działają profesjonalne agencje modelek, fotomodelek i hostess. Bazując na swoim doświadczeniu, dostosowują się do indywidualnych potrzeb klientów i dobierają modelki tak, by spełnić wymagania danego wydarzenia. Agencje posiadają dużą bazę sprawdzonych już modelek, dlatego wiedzą które z nich, najlepiej sprawdzą się w danej dziedzinie.

Szukasz profesjonalnej agencji hostess i modelek? Wejdź na http://papilioagency.com/

pozycjonowanie stron katowice