PODZIEL SIĘ

Jedynym z najbardziej popularnych w ostatnim czasie samochodów stały się auta typu SUV. Ich zawieszenie usytuowane jest stosunkowo wysoko, w porównaniu do klasycznych samochodów osobowych takich jak sedany bądź popularne hatchbacki. Auta wyposażone w napęd na cztery koła zyskują przewagę nad innymi typami pojazdów przede wszystkim swoją uniwersalnością. Oczywiście, modele różnią się od siebie wieloma czynnikami. Jedne są bardziej przystosowane do jazdy szosowej, drugimi natomiast dużo wygodniej jest się poruszać w lasach lub na terenach o zróżnicowanej powierzchni. Firma Ursyn Car ma w swojej ofercie różne rodzaje SUV-ów, z których powinien być zadowolony każdy potencjalny nabywca.

Ford EcoSport

Wygląda bardzo nowocześnie, a przy tym posiada mnóstwo przydatnych rozwiązań oraz możliwości. Wnętrze tego modelu Forda jest bardzo starannie wykończone oraz inteligentnie zaprojektowane. Wszystkie zaprojektowane dodatki idealnie się ze sobą komponują. EcoSport posiada również światła LED do jazdy dziennej, co jeszcze bardziej zwiększa komfort jazdy tym modelem Forda. Na stronie internetowej www.ursyncar.pl zamieszczone są wszelkie niezbędne informacje odnośnie tego samochodu.

Ford Galaxy

Jest to kolejny samochód, który można popularnie nazwać SUV-em. Posiada inteligentne systemy, które wspierają kierowcę podczas jazdy. W Fordzie Galaxy oprócz kierowcy zmieści się aż sześć osób, co w widoczny sposób powinno wpłynąć na komfort podróży. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, aby fotele umiejscowione w trzecim rzędzie rozsunęły się bądź złożyły. Tak zaawansowanego rozwiązania technologicznego nie posiada praktycznie żaden inny model, jeżeli chodzi o ten segment samochodów.

pozycjonowanie stron katowice