PODZIEL SIĘ

Jesteś posiadaczem psa i jednocześnie masz piękny ogród wokół domu? Zauważasz żółte plamy na swoim trawniku i nie możesz już patrzeć na ten widok? Chciałbyś móc bawić się ze swoim czworonogiem w ogrodzie i nie martwić się później o jego wygląd? Jest na to sposób! Urynal to środek, który pomoże zadbać o zieleń w każdym ogrodzie.

Skąd te żółte plamy?

Żółte plamy na trawniku pojawiają się w miejscach, w których nasz piesek załatwia swoje potrzeby fizjologiczne. A jest to nieuniknione nawet wówczas, gdy będziemy zabierać pupila na długie spacery. Z pewnością od czasu do czasu zdarzy mu się „podlać” nasz trawnik. Konsekwencją są właśnie żółte plamy, powstające przez duże stężenie azotu w moczu psa – to właśnie nadmiar azotu powoduje wypalanie trawy. Oczywiście azot jest potrzebny trawnikowi i jest nawet zawarty z nawozach, jednak tam znajduje się jego optymalna ilość.

Dlaczego warto wykorzystać preparat Urynal?

Po pierwsze dlatego, że skład preparatu Urynal jest całkowicie naturalny, a zatem nie jest szkodliwy dla naszego pupila. Nie ma zatem konieczności, by zamykać psa na kilka godzin po spryskaniu trawnika, jak to bywa w przypadku innych środków. Preparat ten ma na celu wytworzenie odpowiedniej bariery, która w sposób ciągły neutralizować ma nadmiar azotu na trawniku. Ponadto odpowiednio dobrane bakterie i grzyby wzmacniają dodatkowo korzenie i podnoszą aktywność mikroorganizmów glebowych. Jedno opakowanie wystarcza na oprysk ok 800m2. Można też w sklepie Gardenowo dokupić saszetki z uzupełniaczem, dzięki czemu cena kolejnych oprysków jest znacznie korzystniejsza. Producent zapewnia również, że wystarczy opryskać trawnik raz na dwa miesiące, aby zapewnić optymalną barierę ochronną.

Artykuł napisany we współpracy z https://www.gardenowo.pl

pozycjonowanie stron katowice